3 הסוגים הבסיסיים של עיצובים למרפסת מעקות

3 הסוגים הבסיסיים של עיצובים מעקות למרפסת פו

אם אתם מחפשים דרך חסכונית לנבוט את החלק החיצוני של הבית, המלון או מקום העסק שלכם, מרפסת שקרית היא הפיתרון המושלם. על ידי התקנת מעקות למרפסת דקורטיביים מחוץ לאחד או יותר מחלונותיך, אתה יכול להביא משהו ייחודי לחזית שלך מבלי שתצטרך לשלם עבור שיפוצים יקרים כדי להוסיף מרפסת יציבה אמיתית. מהרחוב מעקה מרפסת הברזל מעניק אשליה של מרפסת מסורתית לשדרוג אלגנטי.

ישנם שלושה סוגים בסיסיים של מעקות למרפסות מברזל דמוי דמוי עץ הנמצאים בשימוש נפוץ כיום וזמינים כאן באתר top-metal.co.il. הם כוללים:

מעקה למרפסת של ג'ולייט

קרויה על שם הגיבורה שעמדה על המרפסת שלה ונאנחה, "מדוע אומנות, רומיאו?" מרפסת יוליה שואבת השראה מהעיצובים האדריכליים של הרנסנס. מעקות מרפסת של יוליה מעוטרים מאוד עם דפוסי נוי חוזרים ונשנים שהם מאוד רשמיים במראהם. מעקות למרפסת Cassia Juliet שלנו היא דוגמה מקסימה לעיצוב ג'ולייט קלאסי. להרבה מרפסות ג'ולייט דמויות יש שלוש צדדים; עם זאת חלקם מעקות מרפסת מברזל יצוק יחידים שפשוט נחים מול חלון.

מעקה למרפסת של העולם הישן

עיצובים של מעקות למרפסת מברזל יצוק מהעולם הישן מקבלים את שמם מאירופה, שם הגיעו לראשונה מרפסות נוי. סוגים רבים של מרפסות דמויות דמויות עשויות להתייחס לכינוי "העולם הישן." לעתים קרובות, העיצובים משלבים עבודות גלילה, תכונה פופולרית של עיצובים מברזל שהיה פופולרי במיוחד בתקופת הבארוק. תוכלו למצוא גם דפוסים מורחבים מאוד בהשראת אדריכלות ויקטוריאנית ועבודות ברזל ישרות, בסגנון טור, בהשראת אדריכלות קלאסית, המקושרות לעיצובים מהעולם הישן. מעקה המרפסת החיצונית של Aubergine מציג מראה גלילה מסורתי של העולם הישן.

מעקה למרפסת המודרנית

מעקה למרפסת מודרנית היא כזו שיש לה שורשיה במסורות העיצוביות של המאה העשרים ואילך. אלה נעים בין נראות דקו לעיצובים מודרניים, לינאריים מודרניים. בדומה למרפסות של ג'ולייט, מעקות מרפסת מודרניים עשויים להיות בעלי שלושה צדדים או להיות לוחות מעקה יחידים. רובם עשויים מברזל יצוק, אם כי תמצאו כמה עם עיצובים למעקות מרפסת מאלומיניום. מרפסת השקר הפשוטה שלנו היא דוגמה מסוגננת למראה מודרני יותר מינימליסטי.

מידה נושפת על מעקות למרפסת נתן לקבל במאמר הזה

https://bit.ly/2y7irxC

חשוב לציין כי כמה ממרפסות פו יכולות לשאול אלמנטים של יותר מסגנון אחד. דוגמא נהדרת היא מרפסת הברזל של פו גלנייר שלנו. בעוד שורשיו בסגנונות האדריכליים של תקופת הג'אז של שנות העשרים, עבודות הגלילה בחזית מביאות לידיעה גם את העיצובים של העולם הישן.

כשאתה מחליט בין עיצובים למרפסת חלונות, תרצה לקחת בחשבון את המראה הכללי של הבית או העסק שלך ואת ההעדפות האישיות שלך. אם חזית הבית שלך היא עכשווית מאוד, מרפסת מתכת מודרנית יותר תהיה בעלת סיכוי גבוה יותר להתאים את הצד החיצוני. סגנונות אחרים של בתים כמו טיודורים ייראו יפהפיים עם מרפסות ג'ולייט, מרפסות מהעולם הישן וכמה עיצובים עכשוויים. הקדיש זמן להכרות עם אפשרויות מרפסת דמויות כדי למצוא את הסגנון המושלם עבור החוץ שלך.

כתיבת תגובה