טיפים מובילים לרכישת חלונות

טיפים מובילים לרכישת חלונות בלגיים ברזל

מכיוון שחלונות בלגיים ברזל ממשיכים לגדול בפופולריות במגוון תפאורה, החל מחללי חדרים ודלתות לגינה בנכסי מגורים ועד מחיצות משרדים וזגגות בסגנון תעשייתי במסגרות מסחריות, חשבנו שהזמן היה נכון להפנות את תשומת ליבכם למקסימום דברים חשובים שצריך להיזהר מהם בעת רכישת חלונות פלדה.

חלונות בלגיים עם נוף לחצר

איכות

חלונות המיוצרים מפלדה עדינה מגולגלת חמה, יספקו לכם מסגרות דקיקות ללא תחרות ואת אזורי הזכוכית הגדולים ביותר. ישנם הרבה מוצרים נראים כמו אלה, אך אף אחד מלבד פלדה לא יעניק את אותו חוזק, אריכות ימים ורבגוניות, לכן הקפד לקנות ממקור מכובד. חפש חברת ייצור עם המלצות חמות כדי להבטיח שמירה על איכות המוצר.

לצוות בטופ מטל ניסיון רב שנים בתעשיית גידור הפלדה ואנחנו בטוחים שאנו מציעים רק את המוצרים הסטנדרטיים הגבוהים ביותר. קרא את דף המלצות שלנו ותראה כיצד הלקוחות שלנו מעירים פעם אחר פעם על איכות מסגרות הפלדה שלנו.

מידה נוספת על חלונות בלגיים נתן לראות באתר https://nadlanworld.co.il/?p=2167   

גלוון קר בטבל

גלוון טבילה קרה הוא תהליך הכרוך בציפוי פלדה בשכבת אבץ על ידי טבילת הפלדה באמבט של אבץ. זה מספק לפלדה הגנה מפני סביבות קשות.

אם חלונות הפלדה שלך לא היו מגולוונים טובלים הם לא יעמדו בפני קורוזיה. גלוון טבילה קרה יאריך את חיי הפלדה, טופ מטל חלונות שלך ישמרו על המראה הטוב שלהם לשנים הבאות. בנוסף, החלונות שלך ידרשו תחזוקה מינימלית כתוצאה מתהליך זה.

חלונות טופ מטל זמינים מגולוון קר טבלני טופ מטל קל לשמור על ניקיון ויבצעו בצורה מושלמת במשך שנים רבות!

מחיצת חלונות ברזל בין מטבח לפינת אוכל

ציפוי אבקת פוליאסטר

אחד הדברים הטובים ביותר בחלונות פלדה הוא שניתן לצבוע אותם בצבע שבחרתם ולספק התאמה ללא רבב לתכנית העיצוב שלכם.

חלונות טופ מטל זמינים בבחירת צבעי אבקת נובל נהדרים של אקזו. בצדק מוכר אקזו נובל כמובילה עולמית בתחום ציפויי שטח פנים מתקדמים. החלונות של METAL – TOP מספקים ציפוי צבע ממוצע העולה על 100 מיקרון – תקן התעשייה הוא 60/70 מיקרון.

זכוכית

זכוכית מודרנית עדיפה בכל כך הרבה דרכים בהשוואה לזגגות של פעם. מספר אפשרויות זיגוג צריכות להיות זמינות בעת רכישת חלונות ברזל, מזכוכית מדורגת אש ועד זכוכית פרטיות וזכוכית משוריינת לביטחון נוסף. אפשרויות שונות מוצעות גם בכל הקשור לשליטה סולארית או דרישות אקוסטיות.

טופ מטל, הכללתן של יחידות זכוכית מעולות בלבד הכוללות את המחסומים התרמיים האחרונים ואיטום מזג האוויר מביאה למסגרות בעלות ביצועים גבוהים אשר יפחיתו את חשבונות האנרגיה שלכם.

לתשומת לבך, בעוד שמרבית החלונות לא ידרשו חלון אחד, סימן גלוי יופיע על כל חלונית זכוכית נפרדת על מוצרי הדלת או במקום בו נדרש זכוכית משוריינת בטיחותית. זוהי דרישה של תקנות הבנייה והלקוחות יצטרכו לבקש חלוקת בקרת בנייה כדי להסיר זאת. היזהר מחברות שאומרות לך כי אין צורך בסימון מכיוון שהדבר עלול לגרום לכך שאתה לא מרוצה מהתוצר הסופי. יתכן שתצטרך אפילו להחליף את הזכוכית או לשנות את עיצוב הדלת כדי לעמוד בתקנות הבנייה.

 

חלון חלון עם סימון מאושר על ידי תקנת הבנייה

אביזרים

מציאת האביזרים המתאימים למסך היא שיקול חשוב. מקור טופ מטל רק לגופי ואביזרי איכות, כולל אלה של יצרני חומרה ידועים, פרנק אלארט.

אנו מציעים מערכת ידית נעילה רב-מהפכנית ומאובטחת במיוחד עם ידית נעילה לאבטחה נוספת, כמו גם מגוון מגבילים, ברגי cremone ותכונות אבטחה אחרות אשר כולן מוצעות במגוון גימורים.

חלונות ודלת בלגיים בסביבת בית מלאכה

היזהרו מחיקויים

הקפד תמיד לבדוק מדגם לפני הקנייה. כמה מוצרים אלטרנטיביים, כמו אלומיניום, טוענים שיש להם קווי ראיה דקים, אך כשרואים

נשארו לך שאלות לגבי חלונות בלגיים  כאן תקבל מידה עליהם http://blogo.co.il/?p=2855

כתיבת תגובה