אלטרנטיבות למעקות ברזל יצוק: פלדה מצופה אבקה מעניקה מראה נצחי

אלטרנטיבות למעקות ברזל יצוק: פלדה מצופה אבקה מעניקה מראה נצחי

אלטרנטיבות למעקות ברזל יצוק הן חזקות וזולות יותר.

פלדה מצופה אבקה נראית כמו ברזל יצוק אך היא חזקה יותר ונמשכת זמן רב יותר, מה שהופך אותה לאלטרנטיבה נהדרת למעקות ברזל יצוק.

ברזל יצוק הוא סגנון נצחי שקיים כבר מאות שנים – והפופולריות שלו ממשיכה לצמוח. אני לא יכול לומר לך באיזו תדירות אני פוגש בעלי בתים שאוהבים את המראה של ברזל יצוק ומשתמשים בו במערכות המעקה שלהם בידיעה טוב ויפה שהם יצטרכו להחליף אותו בעוד כמה שנים. המראה הקלאסי שווה להם את הזמן, המאמץ וההוצאה. אבל כשאני אומר להם שיש אלטרנטיבה עמידה יותר עם אותו מראה אהוב מאוד, הם ממהרים לשאול שאלות.

בזכות הטכנולוגיה המודרנית והשיפורים האחרונים במדע הציפוי, ישנן מספר גדל והולך של אלטרנטיבות לבתי הברזל המחושל לבחירה. ברזל יצוק הוא בעל מראה ייחודי שהיה קשה לחקות בעבר. זה הניע את בעלי הבתים לבחור ברזל יצוק לחצרותיהם למרות ההוצאה הנמשכת של הצורך להחליף את המוצרים כל כמה שנים. למרבה המזל, טכנולוגיית ציפוי האבקה השתפרה עד כדי כך שניתן להשתמש בה לציפוי ברזל ולהגנה עליו מפני היסודות, מה שמקנה לו את המשיכה שנבדקה בזמן של ברזל יצוק, אך העמידות והפחות של פלדה.

מאפייני ברזל יצוק: דקור בחוץ לוקח מכה מהיסודות

ברזל יצוק יש מראה מושך עד תום שמשתלב היטב עם סגנון כפרי או עם סגנון קלאסי של בית. הוספת כמה מבטאים מברזל יצוק למעקות שלך עשויה להיות אופציה נהדרת, אך הארנק והזמן הפנוי שלך כנראה יגיעו ללהיט אם אתה שוקל להתקין גדר או מערכת מעקה שלמה מהברזל. הנה למה:

זה יקר: ברזל יצוק קשה יותר לייצור מה שמעלה את העלות לייצורו. אם המוצר פגום לאחר התקנתו, יתכן שיהיה עליו לרתך אותו או להחליפו וחנויות יכולות לגבות למעלה מ- 700 למטר רץ עבור שירות זה – כפול, אם יש צורך בריתוך באתר.

בסופו של דבר זה יחליד: ברזל יצוק ניתן לצבוע ולאטום מזג אוויר כדי למנוע חלודה, אך הוא ידרוש מאמץ רב לתחזוקו. כמו גלוון ועוד…

זה דורש כלים מיוחדים: רבים מהמעצבים והקבלנים המקובלים בתחום התעשייה מצוידים בעבודות עם מעקות מתכת מעץ, ויניל או מעוטרים. ברזל יצוק, לעומת זאת, עשוי לדרוש השכרה או רכישה של כלי עבודה מיוחדים למתכת. זה יכול להיות מתסכל אם תסתיים בהשקעה בכלי שייתכן שלא תשתמש בו שוב זמן רב – או אי פעם.

אלטרנטיבות למעקות ברזל יצוק המחקים את הערעור הקלאסי

היו לי לקוחות שאהבו את המראה של ברזל יצוק עד כדי כך שהם היו מוכנים לבזבז נתח של שינוי וזמן נחליף להחלפה ושמירה על החומרה שלהם סביב הנכס שלהם. אבל, הם היו מעל הירח כשסיפרתי להם על ברזל משופר מצופה אבקה וחלופות אחרות למעקות  פירזול ברזל יצוק שיעזרו להפגין את סיפוני העץ המוכתמים שלהם במאמץ הרבה פחות.

מעקות ברזל משופרות מצופות אבקה כך שתחקה את המראה והסגנון של הברזל המחושל. ציפוי האבקה מגן גם על המתכת מפני חלודה ומאלמנטים טבעיים. חלק מחברות המעקות והמעקות אפילו מרחיקות לגלוון את המעקה, לעטות אותו במעיל אלקטרוני ואז להעביר אותו לאבקה ולהוסיף הגנה נוספת על שכבה מפני חלודה. אז, מה

מעקות פנים בית לא דורשים גלוון ותחזוקה מיוחדת זה מאוד חשוב להבין.

היתרונות והחסרונות של ברזל משופר – וכיצד הוא מתארס לברזל יצוק?

היתרונות של ברזל משופר מצופה אבקה

זה פחות יקר: ברזל משופר זול יותר לייצור מכיוון שיצרנים רבים מצוידים לעבוד בקלות עם פלדה.

זה תכליתי: מעקות מצופים אבקה מיועדים להתקנה יחד עם חומרים אחרים כמו ויניל, עץ, מרוכבים ואפשרויות מעקה קל מתכת אחרות. החלפת מעקות עץ במתכות והשארת מסילות העץ והפוסטים הקיימים במקום זה גם עדכון סיפון קל וזול יחסית.

זה נמשך הרבה יותר זמן: ציפוי האבקה עמיד בפני קרני UV ואטום מזג האוויר על המתכת.

תחזוקה נמוכה: ציפוי אבקה אינו צריך לשמור על הזמן. תוכלו למעשה להתקין אותו וליהנות ממנו ללא מאמצים נוספים כמו צביעה מחדש או איטום.

החסרונות של ברזל משופר מצופה אבקה

יש פחות סגנונות זמינים: ברזל יצוק קיים כבר מאות שנים, ואילו פלדה מצופה אבקה היא תופעה אחרונה. למותר לציין, פירוש הדבר כי קל יותר למצוא סוגים מסוימים של קישוטים בברזל יצוק, אך השוק ממשיך לצמוח ולהתרחב.

קשה לגעת בזה. זה פחות עניין אם אתה בוחר להשתמש במוצרים באיכות גבוהה, אבל זה מצדיק אזכור. לא ניתן לגעת בציפוי אבקה בחצר שלך. הוא מיושם בתנור ענק עם ציוד מיוחד – לא דבר שניתן לעשות באתר. ישנן ערכות מגע לציפוי אבקה, עם זאת, שקל ליישם.

הנפילות העיקריות של ברזל יצוק הם מחירו ואורך חייו חסר המידה. אנשים רבים מוכנים לשלם על כך, בהתחלה, ואז בסופו של דבר מבלים זמן רב בשמירה על צבוע או אטום בפני מזג האוויר רק כדי שזה יחליד עליהם בכל מקרה. ברזל משופר נותן מענה לשני הנושאים האלה: זה פחות יקר מקודם וציפוי האבקה מגן על המתכת מפני האלמנטים ומבטיח שהוא ייראה טוב לשנים ובאות.

לכן, כשאני מדבר עם אנשים על אלטרנטיבות של ברזל יצוק, אני בדרך כלל מפנה אותם לברזל משופר או למוצרים דומים. מעילי אבקת חול מבריק שחור ושחור מעניקים למוצרים תחושה קלאסית דומה לברזל יצוק ללא כאבי ראש תחזוקה.

למעקה מבצר סטנדרט איכותי שלא דומה לכל יצרן אחר בכל הקשור למוצרי ציפוי האבקה שלהם. מעקות הברזל המשופרות שלהם מגולוונות טבולות, מצופות במעיל אבץ מראש, מצופות אלקטרוניות ומצופות אבקה. זוהי ארבע שכבות הגנה כדי להשאיר את מעקות הברזל המחושל שלך במיטבם.

כשתהיה מוכן להתקין את מעקות הברזל המשופרים החדשים שלך, צור קשר עם Topmetal דרך טופס יצירת הקשר באתר שלהם. האם זכור לך פרויקטים אחרים שאתה רוצה להוסיף להם את המראה של ברזל יצוק? נדנד על ידי מוצרי מבצר של מבצר כדי לראות את מבחרם המלא של הסיפון והגידור. המוצרים שלהם חזקים, ארוכי טווח ויפים להפליא, כך שלא תצטרכו להתפשר על פניה לרסן כדי לקבל את העמידות הדרושה לכם.

כתיבת תגובה